PRENOSNÝ REPRODUKTOR NICE BOY RAZE

Prenosný reproduktor Niceboy RAZE 2 ego čierny           bežná cena cca 50 €

prenosný reproduktor • Bluetooth 5.0 • podpora microSD a USB • FM rádio • handsfree • frekvencia 150 Hz až 20 kHz • výdrž batérie až 11 hodín • rozmery 198 × 78 × 78 mm • hmotnosť 503 g

reproduktor 1

 

Rádio Áno
USB Áno
Vstup AUX (audio) Áno
Prijímanie telefónnych hovorov Áno
Odolnosť bez zvýšenej odolnosti

Podpora nabíjania mobilného telefónu Nie

reproduktor 2

 

Niceboy RAZE 2 ego, čierna

Nechajte sa unášať na vlnách vašej obľúbenej hudby. Prenosný reproduktor Niceboy RAZE 2 ego je vybavený silnými reproduktormi s 12W výkonom. Vďaka tomu vás hudba okamžite pohltí a vy si z jej počúvania odnesiete maximálny zážitok. Zariadenie má zabudovanú technológiu Bluetooth 5.0, pričom podporované profily Bluetooth sú HFP, A2DP a AVCTP. Frekvencia spotrebiča je v rozmedzí 150 Hz až 20 kHz.

reproduktor 3

 

Kompaktné rozmery

Navzdory svojmu veľkému výkonu si reproduktor zachováva kompaktné rozmery 198 × 78 × 78 mm i nízku hmotnosť, takže ho môžete mať bez obáv neustále pri sebe. Reproduktory majú vonkajší priemer 50 mm. Pre jednoduchšie a bezpečné prenášanie v ruke je súčasťou balenia tiež textilné pútko.

Kľúčové vlastnosti

Prenosný Bluetooth (bezdrôtový) reproduktorVerzia Bluetooth 5.0Silný a čistý zvukVýdrž batérie až na 11 hodín prehrávaniaPodpora FM rádia, microSD kariet a prehrávania z USB Flash diskuMožnosť pripojenia zariadenia aj cez audio kábelHandsfree vybavovanie hovorov

 

reproduktor 4

Nechajte sa pohltiť hudbou.

Bluetooth 5.0.

Výrobca Niceboy RAZE 2 ego si dal záležať na tom, aby použitie reproduktora bolo maximálne jednoduché a pohodlné. Je preto vybavený modernou technológiou Bluetooth 5.0, ktorá je vysoko stabilná pri prenášaní zvuku z vášho inteligentného telefónu, tabletu alebo počítača, a to do vzdialenosti až 10 m.

Dlhá výdrž

Batéria reproduktora vydrží hrať na jedno nabitie až 11 hodín. To je možné vďaka bezdrôtovej technológii Bluetooth 5.0, ktorá má zvýšenú rýchlosť prenosu podľa štandardu EDR. Tento systém zároveň spotrebováva menej energie, vďaka tomu si môžete vychutnávať celodenné počúvanie hudby, nech už ste kdekoľvek. Opätovné nabitie následne trvá len 2-3 hodiny.

Podpora FM

Reproduktor je vybavený módom na počúvanie FM rádia. Pokiaľ už vás teda nebaví počúvať stále rovnakú hudbu z mobilu stále dokola, môžete v pokoji prepnúť na niektorú z FM staníc. Rádio disponuje taktiež automatickým ladením staníc, ktoré si ukladá do pamäte. Môžete tak medzi nimi jednoducho a rýchlo prepínať bez nutnosti ďalšieho ladenia.

Počúvajte odkiaľkoľvek

Vašu obľúbenú hudbu si rozhodne nemusíte púšťať len z mobilu. Reproduktor Niceboy RAZE 2 ego je totiž pripravený aj na ďalšie formy prehrávania. K dispozícii tak budete mať AUX výstup a slot na microSD karty. K spotrebiču sa dá pripojiť aj USB. Medzi jednotlivými režimami sa reproduktor dokáže prepnúť sám, takže vám skutočne stačí len to, aby ste sa k nemu jednoducho pripojili a môžete si užívať počúvanie.

Obsah balenia

bezdrôtový reproduktor Niceboy RAZE 2 egomicroUSB kábel na nabíjanieaudio kábeltextilné pútkonávod na obsluhu